hakkımızda

Neden Biz?


Mutlu müşteriler için mutlu personellerin bir ön koşul olduğu bilinciyle çalışma koşulları oluşturmaktayız.

Aldığımız işin sorumluluğunu yüklenmekte, işin ilk anından son anına kadar her adımını takip etmekteyiz. İnsanı ve doğayı merkeze alan hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız. Sakarya Temizlik Şirketleri arasında en fazla memnuniyet oranına sahip olan Tekno Temizlik, siz değerli müşterlerine hizmet vermek için 7 / 24 gelen çağrıları cevaplamaktadır. Temizlik şirketleri arasında en hızlı çağrılara cevap vermekle beraber, istediğiniz saat aralıklarında temizlik hizmeti alabilirsiniz.


Tekno Temizlik hizmet misyonu her gelir grubundan müşteri kitlesine uygun temizlik hizmetini çevre dostu, profesyonel ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Bu ilkeleri temele oturtup müşteri beklentilerini aşan bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.Anasayfa

SAKARYA TEKNO TEMİZLİK

Eğitimli personellerimiz, teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla hizmetinizdeyiz. .

Tekno Temizlik Şirketi olarak; şehrimize yakışan bir firma olmak için yaptığımız uzun soluklu hazırlıklar sonucunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Halkımızın en iyisini hak ettiğine inanarak evinizi/iş yerinizi kendi evimiz/iş yerimiz gibi benimseyip temizlik yapıyoruz. Hatalarımızı en asgari düzeye indirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yine de bir memnuniyetsizlik söz konusu olması durumunda sorgusuz sualsiz hiçbir ücret talep etmeden hatamızı telafi ediyoruz. Personellerimizi sizden aldığımız geri bildirimlerle puanlıyor ve size en yüksek puanlı personelleri gönderiyoruz.