Tam Gün Ev Temizliği

Tam gün ev temizliği hizmeti aldığınızda personellerimizin 8 saatlik hizmetinden yararlanmış olursunuz. .

İnşaat Sonrası Temizlik

inşaattan sonra birikmiş kalıntılar, boya ve moloz atıkları, kireçler keyfimizi kaçırabilir. Gönlünüze göre inşaat temizliğinin ne denli zor olduğunu biliyoruz.

Yerinde Koltuk Yıkama

Sakaryada koltuk yıkama hizmetini profesyonel olarak veren Tekno Temizlik Şirketleri, koltuk temizleme işini uzman kadrosu ve son teknolojinin kullanıldığı ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliğinde kullanılan malzemeler standart temizlik malzemelerinden çok daha farklı ve kaliteli olmak zorundadır.

Sakarya Ofis Temizliği

Çalışanlarımız ve gelen konuklarınız için önemli bir detay olup, hijyenik bir ortamda çalışabilmek için tekno temizlik çalışmanız gerekmektedir.

Sakarya Villa Temizliği

Firmamız; tecrübeli temizlik personelleri ile villanızda, temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni gösterir.Villanız hakettiği temizliğe tekno ile kavuşacak.

Okul Temizliği

Dershane, okul, özel okul, kolej, üniversite, özel kreş, yurt ve eğitim kurumları temizliğinde de yanınızdayız.

Sakarya Havuz Temizliği

Havuz temizliği sağlığımız için çok önemli bir konudur. Ortak kullanım alanlarındaki havuzların temizliği ise en önemlisidir.

Sakarya Mağaza Temizliği

Zincir ve butik mağazalarınızın showroom temizliği, rutin temizlik ve aylık genel temizlik hizmetlerini profesyonel ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Sakarya Otel Temizliği

Temizlik hizmeti konusunda her anlamda hizmet veren firmamız otel temizliği konusunda da diğer alanlarda gösterdiği titizliği göstermektedir.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz i hijyenik bir ortamda makinelerde yıkanır ve daha sonra gerekli uygulamalardan geçirilir. kısa Sürede Teslim edilir.

Detaylı Karavan Yıkama

Karavanınız detaylı şekilde uzman ekibimizce temizlenip sizlere en hızlı şekilde teslim edilir.